KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14797159
nr 1479 7159
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad B Silfverling, Solnedgång, "Luleå Juni 1929". Akvarell, bildmått: 21x28 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:17:26
18/7 20:12:26